S.Ana.L.Bi.Tek Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S.Ana.L.Bi.Tek Forum Sitesi

Sivas Anadolu Lisesi Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim...

4 posters
YazarMesaj
harby kız
VIP
VIP
harby kız

Kadın
İş/Hobiler : GiTaRR , VoLLeyBoLL ve TaBiKidE MüZikK... :)
Adınız? : esra imecik

ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim... Empty
MesajKonu: ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim...   ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim... Icon_minitimeC.tesi Kas. 08 2008, 15:42

GÖZLERİME AĞLAMAYI ÖĞRETMELİYİM...

Yepyeni bir sayfa açmalıyım hayatımda. Lekesiz, temiz, berrak olmalı tüm yazdıklarım. Yeni hayatlar yaşamalıyım. Hem acıyı, hem sancıyı, hem mutluluğu tadarak olgunlaşmalıyım yeni baştan.
Yeniden tanımalıyım insanları, daha bir bağlanmalıyım sana. Bir daha hiç bırakmamak üzere tutmalıyım ellerini. Gönlüme bir parça ateş düşmeli aşktan.
Dağlara baktıkça seni görmeliyim. Rüzgârla sesin gelmeli. Haberini almalıyım göçmen kuştan.
Tüm yazılacakları yazmalıyım sana dair. Tüm şiirleri okumalı, hayatı ilmek ilmek dokumalıyım.
Yılmamalıyım olanlardan. Bir kanıtı olmalı yaşamışlığımın. Ne varsa bana ait bulmalıyım geride kalanlardan.
Gelecek güzel günlerin arzusuyla tutuşmalıyım.
Hep iyi şeyler söylemeliyim yaşananlara dair. Dönüp ardıma baktıkça ah çekmemeliyim. Ve yaşanacak her güzel şeyin gözyaşında saklı olduğunu bilip
http://harbydelikiz.spaces.live.com/
ysnc_5858
çalışkan üyeler
çalışkan üyeler
ysnc_5858

Erkek
Adınız? : yasin ceylan

ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim... Empty
MesajKonu: Geri: ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim...   ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim... Icon_minitimeC.tesi Kas. 08 2008, 17:16

Hem acıyı, hem sancıyı, hem mutluluğu tadarak olgunlaşmalıyım

yaşanacak her güzel şeyin gözyaşında saklı olduğunu bilmeli.

bu iki cümle çok güzel 2. cümlede biraz oynama yaptım saol esra çok güzel yazı
.eda.
kıdemli üye
kıdemli üye
.eda.

Kadın
İş/Hobiler : gitar çalmak ve müzik dinlemek
Adınız? : eda

MesajKonu: Geri: ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim...   ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim... Icon_minitimeC.tesi Kas. 08 2008, 18:08

sağol çok beğendim...
harby kız
VIP
VIP
harby kız

Kadın
İş/Hobiler : GiTaRR , VoLLeyBoLL ve TaBiKidE MüZikK... :)
Adınız? : esra imecik

MesajKonu: Geri: ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim...   ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim... Icon_minitimePtsi Kas. 10 2008, 17:08

kitabın her bölümü internette yok pc ye yazdıkça koyarım buraya... yorum yaptığınız içinde sağolunn... Smile
http://harbydelikiz.spaces.live.com/
terapi
kıdemli üye
kıdemli üye
terapi

Kadın
Adınız? : şeyma

MesajKonu: Geri: ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim...   ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim... Icon_minitimePaz Ara. 14 2008, 14:49

Hep iyi şeyler söylemeliyim yaşananlara dair. Dönüp ardıma baktıkça ah çekmemeliyim. Ve yaşanacak her güzel şeyin gözyaşında saklı olduğunu bilip

çok doğru çok beğendm

ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..?
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... kelimeleri toparlayabilirsem...
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... SEN KAZANDIN...
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından...bakışların beni eskisi kadar heyecanlandırmıyor...
» ahmet okan-hasretine hüküm giydim...