S.Ana.L.Bi.Tek Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S.Ana.L.Bi.Tek Forum Sitesi

Sivas Anadolu Lisesi Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ahmet okan-hasretine hüküm giydim...

2 posters
YazarMesaj
harby kız
VIP
VIP
harby kız

Kadın
İş/Hobiler : GiTaRR , VoLLeyBoLL ve TaBiKidE MüZikK... :)
Adınız? : esra imecik

ahmet okan-hasretine hüküm giydim... Empty
MesajKonu: ahmet okan-hasretine hüküm giydim...   ahmet okan-hasretine hüküm giydim... Icon_minitimeC.tesi Kas. 08 2008, 15:32

HASRETİNE HÜKÜM GİYDİM...

Zamanın durduğunu fark ettiğim an başladı sensizliğim. Beyaza çalan bir sevdanın son kırıntılarıymış bu yaşananlar. Sen artık yitirilmiş bir duygunun alevi, bense ateşiyim.
Oysa ne çok isterdim seni gün bittikten sonra da sevebilmeyi.
Çılgınca yaptığım şeyler ve sonunu düşünmeden verdiğim sözler nereye çıkacağını bilmediğim bir yola soktu beni.
Hayat karşıma seni çıkardı ve alışılmadık duygular yükledi kanadıma.
Ders kitaplarının arasına düşülmüş sevdalı notlardan arta kalan kırık bir duygusallıkla ve sen göreceksin diye sıralara ve duvarlara şiirler yazmaya başladım. Senin dersin olmadığı zamanlar ben de girmezdim derslere.
Okuduğum kitaplardan hoşuma giden ve altını çizdiğim cümleleri çıkarırdım bir bir. Ve olur da bir gün söylersem diye hoşuna gideceğini umduğum sözler biriktirirdim senin için.
Fazladan olduğuna kanaat getirdiğim şeyleri ayıklayınca geriye yalnızca bir cümle kalıyordu ama ben onu da söyleyemedim sana.
Seni yeterince tanıyabilseydim. Her sabah seninle aynı otobüse binseydim mesela ya da her gün aynı derse girseydim bu iş bu kadar zor olmazdı sanırım.
Ama bekledim... Bilmeyeceğini bile bile bekledim... Gideceğini göre göre...
Sustum... Konuşmadım bir süre... Konuşamadım... Öyle kalakaldım oturduğum yerde. Öyle bakakaldım ardından.
Bir şeyler söylemek istedim ama kelimeleri toparlayamadım. Sözler sanki düğümlendi boğazımda.
Sustum...
Sadece sustum...
Sadece...
Ardından koşup gelmek isterdim hâlbuki. Şimdiye kadar söyleyemediklerimi söylemek, şimdiye kadar yapamadıklarımı yapmak isterdim.
Ama olmadı... Yapamadım...
Elim kolum bağlandı sanki. Dilim tutuldu. Yüreğim alev alev yanarken taş kesildi bedenim.
Gelemedim...
Sana biraz iddialı ama bir o kadar da içten sözler söylesem. Artık benim için akşam olmuyor desem. Günlerdir gözüme uyku girmiyor desem. Seni görmeden duramıyorum desem. Olmuyor işte sensiz yapamıyorum, sensiz üşüyorum desem bir faydası olur mu bilmiyorum.
Belki de bütün bunları son kereliğine söylemekti sana tüm istediğim.
Söyleyemedim...
Bunu ben hak ettim...
Hasretine hüküm giydim...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://harbydelikiz.spaces.live.com/
terapi
kıdemli üye
kıdemli üye
terapi

Kadın
Adınız? : şeyma

MesajKonu: Geri: ahmet okan-hasretine hüküm giydim...   ahmet okan-hasretine hüküm giydim... Icon_minitimePaz Ara. 14 2008, 14:54

Hayat karşıma seni çıkardı ve alışılmadık duygular yükledi kanadıma.

kesin okucam bu kitabı yaa
harby kız
VIP
VIP
harby kız

Kadın
İş/Hobiler : GiTaRR , VoLLeyBoLL ve TaBiKidE MüZikK... :)
Adınız? : esra imecik

MesajKonu: Geri: ahmet okan-hasretine hüküm giydim...   ahmet okan-hasretine hüküm giydim... Icon_minitimeC.tesi Ara. 20 2008, 15:34

şiddetle tavsiye ediyorum bi insan duygularını ancak bu kadar güzel ve özenle yazıya dökebilir... Wink
http://harbydelikiz.spaces.live.com/

ahmet okan-hasretine hüküm giydim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... kelimeleri toparlayabilirsem...
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... SEN KAZANDIN...
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..?
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim...
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından...bakışların beni eskisi kadar heyecanlandırmıyor...