S.Ana.L.Bi.Tek Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S.Ana.L.Bi.Tek Forum Sitesi

Sivas Anadolu Lisesi Forum Sayfası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..?

5 posters
YazarMesaj
harby kız
VIP
VIP
harby kız

Kadın
İş/Hobiler : GiTaRR , VoLLeyBoLL ve TaBiKidE MüZikK... :)
Adınız? : esra imecik

ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..? Empty
MesajKonu: ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..?   ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..? Icon_minitimeC.tesi Kas. 08 2008, 15:25

CESARETİN VAR MI..??

Uzun zamandır hep aynı görüntüler dönüp duruyordu aklımda. Farkında olmadan dalıp dalıp gidiyordum ve her defasında seni düşünürken yakalıyordum kendimi.
Ve her defasında aynı şarkıyı mırıldanırken.

“Bir gün bir çılgınlık edip
Seni sevdiğimi söylesem
Alay edip güler misin
Yoksa sende sever misin?”

Henüz kim olduğunu bile bilmiyordum. Adını ne olduğundan bile habersizdin daha. Ama seni her gördüğümde aynı duygu yeniden, yeniden sarıyordu içimi.
Sıcacık bir “merhaba” deyip gidişinden sonra umutla karışık bir kıvılcım düşürdün içime. Varlığımı ve bu tesadüfün nedenlerini sorgulamaya başladım böylece.
Yaşadığımız bu dünyada benden ve senden başka bunca insan varken bir gün karşılaşmak zorunda mıydık diye sordum kendime. Rüyalarıma girmeye başladıktan sonra gün boyu yanımda hissettim yüreğini. Bunu bir işaret olarak mı kabul etmeliydim, yoksa bir tesadüf olarak mı nitelendirmeliydim yine.
Ya bu içimdeki sıcaklık… Buna ne ad vermeliydim.
Sana bir açılabilseydim… İşte o zaman çözerdim belki içimdeki bilmeceleri.
Sana her şeyi anlatabilmek isterdim.
Senin için rüyalarının resmini yapabilmeyi... Umudun şarkısını söyleyebilmeyi... Sana aşkı anlatabilmeyi isterdim.
Sevinci gözlerinde bulmayı ve acıyı senden uzak tutmayı becerebilseydim... Yalnızca güzelliklerini gösterebilseydim dünyanın, hep hayallerini kurduğumuz bir diyardan bahsederdim sana. Efsane olarak gördüğün şeylerin şiirini yazar, bütün düşlerinin bestesini yapardım.
Bunlar büyük sözler. Bunlardan hiç birini yapamam belki ama senin için bazı şeyleri göze almak isterdim.
Bir bilseydin içimden geçenleri ne güller parçalanırdı gönlümde ne de ağlardı kartpostallardaki çocuk resimleri. Bu şarkının sözleri bana bu denli koymazdı belki.

“cesaretin var mı aşka
Çarpıyor kalbim bir başka
Sende böyle sevsen keşke
Desen bana yar…”
http://harbydelikiz.spaces.live.com/
ysnc_5858
çalışkan üyeler
çalışkan üyeler
ysnc_5858

Erkek
Adınız? : yasin ceylan

MesajKonu: Geri: ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..?   ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..? Icon_minitimeC.tesi Kas. 08 2008, 17:13

Sevinci gözlerinde bulmayı ve acıyı senden uzak tutmayı becerebilseydim... Yalnızca güzelliklerini gösterebilseydim dünyanın, hep hayallerini kurduğumuz bir diyardan bahsederdim sana. Efsane olarak gördüğün şeylerin şiirini yazar, bütün düşlerinin bestesini yapardım.

bu söz çok güzel ya saol esra
harby kız
VIP
VIP
harby kız

Kadın
İş/Hobiler : GiTaRR , VoLLeyBoLL ve TaBiKidE MüZikK... :)
Adınız? : esra imecik

MesajKonu: Geri: ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..?   ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..? Icon_minitimePtsi Kas. 10 2008, 17:09

önmli değil eğer elinde böyle yazılar olan varsa siteye koyabilir mi..?? bizde faydalanak... Smile
http://harbydelikiz.spaces.live.com/
.eda.
kıdemli üye
kıdemli üye
.eda.

Kadın
İş/Hobiler : gitar çalmak ve müzik dinlemek
Adınız? : eda

MesajKonu: Geri: ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..?   ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..? Icon_minitimePtsi Kas. 10 2008, 17:20

çok güzel esra sağol kardeşim.....
dry.river
yeni üye
yeni üye
dry.river

Kadın
İş/Hobiler : öğrenciyik
Adınız? : merve kuruçay

MesajKonu: Geri: ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..?   ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..? Icon_minitimeC.tesi Kas. 22 2008, 14:27

“Bir gün bir çılgınlık edip
Seni sevdiğimi söylesem
Alay edip güler misin
Yoksa sende sever misin?”

offf offf...
terapi
kıdemli üye
kıdemli üye
terapi

Kadın
Adınız? : şeyma

MesajKonu: Geri: ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..?   ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..? Icon_minitimePaz Ara. 14 2008, 14:44

Sevinci gözlerinde bulmayı ve acıyı senden uzak tutmayı becerebilseydim...

evet keşke becerebilseydim Sad

ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... cesaretin var mı..?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... kelimeleri toparlayabilirsem...
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... SEN KAZANDIN...
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından... gözlerime ağlamayı öğretmeliyim...
» ahmet okan- hasretine hüküm giydim kitabından...bakışların beni eskisi kadar heyecanlandırmıyor...
» ahmet okan-hasretine hüküm giydim...